Hořká Čokoládová Tabulka s ořechy

219 

Není skladem

Lahodná čokoládová tabulka s ořechy vyrobená z kvalitní belgické čokolády. Naše tabulky jsou ideální volbou pro svačinu nebo dezert.

Čokoládové dobroty vyrábíme ručně v naší pražské čokoládové kuchyni obvykle do 48 hodin (tyčinky) nebo 72 hodin (bonbóny, doutníky a lanýže). Velké objednávky a objednávky během období svátků: Vánoce (listopad-prosinec) a Valentýn (únor) mohou vyžadovat delší dobu zpracování. Pro optimální požitek skladujte všechny čokolády v suchu, mimo dosah tepla, vlhkosti a přímého slunečního záření, ideálně při teplotě do 18°C. Pro maximální čerstvost si vychutnejte: neotevřené čokoládové tabulky do 3 měsíců od nákupu/obdržení, čokoládové doutníky a čokoládové lanýže do 2 měsíců od nákupu, čokoládové bonboniéry do 1 měsíce.
Možnosti dopravy a ceny jsou zobrazeny na pokladně. Objednávky zadané po 12:00 se budou počítat, jako by objednávka byla zadána následující den. Termíny objednávek a doručení se počítají jako pracovní dny (pondělí až pátek). Sobota a neděle nejsou považovány za pracovní dny. Spolupracujeme s kurýrem a nabízíme doručení po Praze. Tyto služby jsou obvykle dražší, ale zaručují data příjezdu. Pro kalkulaci nás prosím kontaktujte. Během léta a horkého počasí vaši objednávku v případě potřeby zabalíme ledem, aby vaše čokoláda dorazila v perfektním stavu, bez ohledu na počasí. Cheff Chocolate Bar nenese odpovědnost za zpoždění doručení způsobené dopravcem jako je zpoždění, nepřívětivé počasí, mechanické zpoždění atd. U mezinárodních zásilek Cheff Chocolate Bar nenese odpovědnost za žádné mezinárodní celní poplatky, cla, dovozní daně ani žádné jiné poplatky vyměřené kterýmkoli místním úřadem. Cheff Chocolate Bar také nenese odpovědnost za jakékoli zpoždění způsobené celními orgány. Chcete-li se dozvědět více o našich možnostech dopravy a zásadách, klikněte na Obchodní Podmínky.

Naše hořká čokoládová tabulka z pražených ořechů míchá pražené ořechy do hořké čokolády Callebaut 54% a je zakončena ručně malovaným designem a zlatými krystaly čokolády. Inspirováno oblíbenými chutěmi, které se hodí k hořké čokoládě.

Zdobené ručně kresleným barevným kakaovým máslem.

HOŘKÁ BELGICKÁ ČOKOLÁDA 54,5%: Kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecitin. Aroma: přírodní vanilka. Může obsahovat stopy ořechů a lepku.

Hmotnost 90G

Obvykle připraveno do 72 hodin. Přírodní ingredience. Vyrobeno v Česku.

Design a barvy se mohou lišit