Ruby čokoláda s růžemi a ovocem

219 

Není skladem

Ruby čokoláda je po mléčné, hořké a bílé čokoládě popisována jako čtvrtý druh čokolády. Je vytvořena z Ruby kakaových bobů, které dodávají nezapomenutelné růžové zbarvení. Jedná se o fantastickou tabulku se 100% přírodní barvou, přidaným cukrem a intenzivní bobulově-ovocnou chutí, kde není přidáno žádné aroma ani barvivo.

Čokoládové dobroty vyrábíme ručně v naší pražské čokoládové kuchyni obvykle do 48 hodin (tyčinky) nebo 72 hodin (bonbóny, doutníky a lanýže). Velké objednávky a objednávky během období svátků: Vánoce (listopad-prosinec) a Valentýn (únor) mohou vyžadovat delší dobu zpracování. Pro optimální požitek skladujte všechny čokolády v suchu, mimo dosah tepla, vlhkosti a přímého slunečního záření, ideálně při teplotě do 18°C. Pro maximální čerstvost si vychutnejte: neotevřené čokoládové tabulky do 3 měsíců od nákupu/obdržení, čokoládové doutníky a čokoládové lanýže do 2 měsíců od nákupu, čokoládové bonboniéry do 1 měsíce.
Možnosti dopravy a ceny jsou zobrazeny na pokladně. Objednávky zadané po 12:00 se budou počítat, jako by objednávka byla zadána následující den. Termíny objednávek a doručení se počítají jako pracovní dny (pondělí až pátek). Sobota a neděle nejsou považovány za pracovní dny. Spolupracujeme s kurýrem a nabízíme doručení po Praze. Tyto služby jsou obvykle dražší, ale zaručují data příjezdu. Pro kalkulaci nás prosím kontaktujte. Během léta a horkého počasí vaši objednávku v případě potřeby zabalíme ledem, aby vaše čokoláda dorazila v perfektním stavu, bez ohledu na počasí. Cheff Chocolate Bar nenese odpovědnost za zpoždění doručení způsobené dopravcem jako je zpoždění, nepřívětivé počasí, mechanické zpoždění atd. U mezinárodních zásilek Cheff Chocolate Bar nenese odpovědnost za žádné mezinárodní celní poplatky, cla, dovozní daně ani žádné jiné poplatky vyměřené kterýmkoli místním úřadem. Cheff Chocolate Bar také nenese odpovědnost za jakékoli zpoždění způsobené celními orgány. Chcete-li se dozvědět více o našich možnostech dopravy a zásadách, klikněte na Obchodní Podmínky.

Ruby čokoládová tabulka s růžemi a ovocem od Cheff Chocolate Bar Vám přináší chuť jara a svěžesti s každým soustem. Vyrobeno z měděných čokoládových krystalů a Ruby čokolády od Callebaut v kombinaci se sušenými jahodami, malinami a růžemi, které jí dodávají svěží a ovocnou chuť.

Zdobené ručně kresleným barevným kakaovým máslem.

RUBY BELGICKÁ ČOKOLÁDA 47,3%: Cukr, kakaové máslo, sušené odstředěné mléko, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitin, kyselina citronová. Aroma: přírodní vanilka. Může obsahovat stopy ořechů a lepku.

Hmotnost 90G

Obvykle připraveno do 72 hodin. Přírodní ingredience. Vyrobeno v Česku.

Design a barvy se mohou lišit