Sada belgických čokolád

389 

Není skladem

Exkluzivní sada 70% hořké and 33% bílé belgických čokolád s originálním designem.  Vše, co potřebujete pro své potěšení, se nachází v této sladké pochoutce. Nestandardní originální čokoládový design zdobí tuto ručně vyrobenou čokoládovou tabulku.

Čokoládové dobroty vyrábíme ručně v naší pražské čokoládové kuchyni obvykle do 48 hodin (tyčinky) nebo 72 hodin (bonbony, doutníky a lanýže). Velké objednávky a objednávky během období svátků: Vánoce (listopad-prosinec) a Valentýn (únor) mohou vyžadovat delší dobu zpracování. Pro optimální požitek skladujte všechny čokolády v suchu, mimo dosah tepla, vlhkosti a přímého slunečního záření, ideálně při teplotě do 18°C. Pro maximální čerstvost si vychutnejte: neotevřené čokoládové tabulky do 3 měsíců od nákupu/obdržení, čokoládové doutníky a čokoládové lanýže do 2 měsíců od nákupu, čokoládové bonboniéry do 1 měsíců.
Možnosti dopravy a ceny jsou zobrazeny na pokladně. Objednávky zadané po 12:00 se budou počítat, jako by objednávka byla zadána následující den. Termíny objednávek a doručení se počítají jako pracovní dny (pondělí až pátek). Sobota a neděle nejsou považovány za pracovní dny. Spolupracujeme s kurýrem a nabízíme doručení po Praze. Tyto služby jsou obvykle dražší, ale zaručují data příjezdu. Pro kalkulaci nás prosím kontaktujte. Během léta a horkého počasí vaši objednávku v případě potřeby zabalíme ledem, aby vaše čokoláda dorazila v perfektním stavu, bez ohledu na počasí. Cheff Chocolate Bar nenese odpovědnost za zpoždění doručení způsobené dopravcem. U mezinárodních zásilek Cheff Chocolate Bar nenese odpovědnost za žádné mezinárodní celní poplatky, cla, dovozní daně ani žádné jiné poplatky vyměřené kterýmkoli místním úřadem. Cheff Chocolate Bar také nenese odpovědnost za jakékoli zpoždění způsobené celními orgány. Chcete-li se dozvědět více o našich možnostech dopravy a zásadách, klikněte na Obchodní Podmínky.

Pro všechny milovníky kombinace hořké a bílé čokolády, tato sada belgických čokolád Callebaut s originálním čokoládovým designem je pro Vas!

Ručně vyráběné a malované barevným kakaovým máslem v naší pražské čokoládové kuchyni.

HOŘKÁ BELGICKÁ ČOKOLÁDA 70.4%: Kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecitin. Aroma: přírodní vanilka. Může obsahovat stopy ořechů a lepku.

BÍLÁ BELGICKÁ ČOKOLÁDA 33.1%: Cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, emulgátor: sójový lecitin. Aroma: Přírodní vanilka. Může obsahovat stopy ořechů a lepku.

Hmotnost 160G

Obvykle připraveno do 72 hodin. Přírodní ingredience. Vyrobeno v Česku.

Design a barvy se mohou lišit