Sleva!

Krabička Čokoládových Doutníků ‚Karamel, Koření, Rum‘

Original price was: 629 Kč.Current price is: 609 Kč.

Hledáte originální, přírodní dárek pro muže? Dárková krabička čokoládových doutníků překvapí Vašeho milovaného a vytvoří nezapomenutelné gurmánské chvíle!

Čokoládové dobroty vyrábíme ručně v naší pražské čokoládové kuchyni obvykle do 48 hodin (tyčinky) nebo 72 hodin (bonbóny, doutníky a lanýže). Velké objednávky a objednávky během období svátků: Vánoce (listopad-prosinec) a Valentýn (únor) mohou vyžadovat delší dobu zpracování. Pro optimální požitek skladujte všechny čokolády v suchu, mimo dosah tepla, vlhkosti a přímého slunečního záření, ideálně při teplotě do 18°C. Pro maximální čerstvost si vychutnejte: neotevřené čokoládové tabulky do 3 měsíců od nákupu/obdržení, čokoládové doutníky a čokoládové lanýže do 2 měsíců od nákupu, čokoládové bonboniéry do 1 měsíce.
Možnosti dopravy a ceny jsou zobrazeny na pokladně. Objednávky zadané po 12:00 se budou počítat, jako by objednávka byla zadána následující den. Termíny objednávek a doručení se počítají jako pracovní dny (pondělí až pátek). Sobota a neděle nejsou považovány za pracovní dny. Spolupracujeme s kurýrem a nabízíme doručení po Praze. Tyto služby jsou obvykle dražší, ale zaručují data příjezdu. Pro kalkulaci nás prosím kontaktujte. Během léta a horkého počasí vaši objednávku v případě potřeby zabalíme ledem, aby vaše čokoláda dorazila v perfektním stavu, bez ohledu na počasí. Cheff Chocolate Bar nenese odpovědnost za zpoždění doručení způsobené dopravcem jako je zpoždění, nepřívětivé počasí, mechanické zpoždění atd. U mezinárodních zásilek Cheff Chocolate Bar nenese odpovědnost za žádné mezinárodní celní poplatky, cla, dovozní daně ani žádné jiné poplatky vyměřené kterýmkoli místním úřadem. Cheff Chocolate Bar také nenese odpovědnost za jakékoli zpoždění způsobené celními orgány. Chcete-li se dozvědět více o našich možnostech dopravy a zásadách, klikněte na Obchodní Podmínky.

Jedinečná Dárková Krabička Čokoládových Doutníků ‚’Karamel, Koření, Rum‘ od Cheff Chocolate Bar je dokonalou kombinací belgické čokolády, zlatého Rumu, Karibských koření, karamelu a pražených lískových oříšků

  • 72% hořká čokoláda
  • Karamel
  • Karibské koření (skořice, muškátový oříšek, černý pepř, hřebíček)
  • Gianduja (směs mléčné čokolády a 100% pasty pražených lískových oříšků)
  • Zlatý Rum

Dodávají se v černé elegantní krabičce po 4 kusech.

Hmotnost čokolády 250G

Přírodní ingredience. Bez konzervantů a přísad. Vyrobeno v Česku.

Obvykle připraveno do 72 hodin.