Sleva!

Sada Čokoládových Doutníků ‚Mix It, Baby‘

Original price was: 629 Kč.Current price is: 609 Kč.

Tato krabička obsahuje všechny naše slavné druhy čokoládových doutníků: ‚Hennessy & Black Tea‘, ‚Karamel, Koření, Rum‘, ‚Whiskey & Espresso‘ a ‚Chili & Pomeranč‘. Perfektní výběr pro muže, s blendem belgické čokolády, alkoholu, koření a ořechů.

Čokoládové dobroty vyrábíme ručně v naší pražské čokoládové kuchyni obvykle do 48 hodin (tyčinky) nebo 72 hodin (bonbóny, doutníky a lanýže). Velké objednávky a objednávky během období svátků: Vánoce (listopad-prosinec) a Valentýn (únor) mohou vyžadovat delší dobu zpracování. Pro optimální požitek skladujte všechny čokolády v suchu, mimo dosah tepla, vlhkosti a přímého slunečního záření, ideálně při teplotě do 18°C. Pro maximální čerstvost si vychutnejte: neotevřené čokoládové tabulky do 3 měsíců od nákupu/obdržení, čokoládové doutníky a čokoládové lanýže do 2 měsíců od nákupu, čokoládové bonboniéry do 1 měsíce.
Možnosti dopravy a ceny jsou zobrazeny na pokladně. Objednávky zadané po 12:00 se budou počítat, jako by objednávka byla zadána následující den. Termíny objednávek a doručení se počítají jako pracovní dny (pondělí až pátek). Sobota a neděle nejsou považovány za pracovní dny. Spolupracujeme s kurýrem a nabízíme doručení po Praze. Tyto služby jsou obvykle dražší, ale zaručují data příjezdu. Pro kalkulaci nás prosím kontaktujte. Během léta a horkého počasí vaši objednávku v případě potřeby zabalíme ledem, aby vaše čokoláda dorazila v perfektním stavu, bez ohledu na počasí. Cheff Chocolate Bar nenese odpovědnost za zpoždění doručení způsobené dopravcem jako je zpoždění, nepřívětivé počasí, mechanické zpoždění atd. U mezinárodních zásilek Cheff Chocolate Bar nenese odpovědnost za žádné mezinárodní celní poplatky, cla, dovozní daně ani žádné jiné poplatky vyměřené kterýmkoli místním úřadem. Cheff Chocolate Bar také nenese odpovědnost za jakékoli zpoždění způsobené celními orgány. Chcete-li se dozvědět více o našich možnostech dopravy a zásadách, klikněte na Obchodní Podmínky.

Novinka: Sada čokoládových doutníků „Mix It, Baby“:

‚Hennessy & Black Tea‘

‚Karamel, Koření, Rum‘

‚Whiskey & Espresso‘

‚Chili & Pomeranč‘

Perfektní blend kvalitní belgické čokolády, exkluzivních alkoholů, koření, karamelu a ořechů!

  • Gianduja (směs mléčné čokolády a 100% pasty pražených lískových oříšků), mandlová pasta
  • 72% hořká čokoláda
  • Pomerančová pasta, pomerančová kůra, chili
  • Karamel, karibské koření
  • Espresso
  • Černý čaj Lapsang Souchong
  • Hennessy V.S., Zlatý Rum, Whiskey

Dodávají se v černé elegantní krabičce po 4 kusech.

Hmotnost čokolády 250G

Přírodní ingredience. Bez konzervantů a přísad. Vyrobeno v Česku.

Obvykle připraveno do 72 hodin.