Čokoládové pralinky ‚Be My Valentine‘

639 

Čokoládové pralinky se vzkazem! Do krabičky našich pralinek “Be My Valentine“ můžete přidat své vyznání, které dá dárku ještě více osobitosti.

Čokoládové dobroty vyrábíme ručně v naší pražské čokoládové kuchyni obvykle do 48 hodin (tyčinky) nebo 72 hodin (bonbony, doutníky a lanýže). Velké objednávky a objednávky během období svátků: Vánoce (listopad-prosinec) a Valentýn (únor) mohou vyžadovat delší dobu zpracování. Pro optimální požitek skladujte všechny čokolády v suchu, mimo dosah tepla, vlhkosti a přímého slunečního záření, ideálně při teplotě do 18°C. Pro maximální čerstvost si vychutnejte: neotevřené čokoládové tabulky do 3 měsíců od nákupu/obdržení, čokoládové doutníky a čokoládové lanýže do 2 měsíců od nákupu, čokoládové bonboniéry do 1 měsíců.
Možnosti dopravy a ceny jsou zobrazeny na pokladně. Objednávky zadané po 12:00 se budou počítat, jako by objednávka byla zadána následující den. Termíny objednávek a doručení se počítají jako pracovní dny (pondělí až pátek). Sobota a neděle nejsou považovány za pracovní dny. Spolupracujeme s kurýrem a nabízíme doručení po Praze. Tyto služby jsou obvykle dražší, ale zaručují data příjezdu. Pro kalkulaci nás prosím kontaktujte. Během léta a horkého počasí vaši objednávku v případě potřeby zabalíme ledem, aby vaše čokoláda dorazila v perfektním stavu, bez ohledu na počasí. Cheff Chocolate Bar nenese odpovědnost za zpoždění doručení způsobené dopravcem. U mezinárodních zásilek Cheff Chocolate Bar nenese odpovědnost za žádné mezinárodní celní poplatky, cla, dovozní daně ani žádné jiné poplatky vyměřené kterýmkoli místním úřadem. Cheff Chocolate Bar také nenese odpovědnost za jakékoli zpoždění způsobené celními orgány. Chcete-li se dozvědět více o našich možnostech dopravy a zásadách, klikněte na Obchodní Podmínky.

Chcete, aby váš Valentýnský čokoládový dárek byl osobní a roztomilý? Darujte čokoládové pralinky své drahé polovičce a zanechte v naší čokoládové krabičce “Be My Valentine“ sladkou zprávu o své lásce!
Stačí, když nám do poznámky v košíku napíšete, jaký osobní vzkaz byste chtěli přidat a my se postaráme o to, aby skončil ve vaší bonboniéře.

Limitovaná edice.

  • Sladká Mandle / Amaretto

Ingredience: Kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecitin, aroma: přírodní vanilka. Obsahuje stopy ořechů, laktózy, lepku a alkoholu.

Hmotnost čokolády 150G

Přírodní ingredience. Vyrobeno v Česku.

Obvykle připraveno do 72 hodin.

*Čokolády skladujte v chladu a suchu při teplotě 15-18°C. Nedoporučujeme skladovat v lednici, může dojít k poškození textury a vzhledu výrobku.